OZNAM: Od 17. 6. 2024 do 26.6. 2024 bude z dôvodu čerpania dovolenky kancelária zatvorená

V Prievidzi horelo. Z bytu sa valil hustý čierny dym

Opäť sa ukázalo, ako môžu dopadnúť obyvatelia bytu, keď nie sú dostatočne opatrní a nedodržiavajú zásady protipožiarnej bezpečnosti a prevencie.

V utorok 30. 3. 2021 v popoludňajších hodinách zasahovali hasiči pri požiari bytu v jednom z domov na prievidzskom sídlisku Píly. Z okien bytu sa valil hustý,čierny a štipľavý dym. Hasičom v dýchacích prístrojoch sa podarilo dostať požiar pod kontrolu v krátkom čase.

Zdroj foto: Prvá súkromná správa domov

Nepodceňujme dodržiavanie zásad protipožiarnej bezpečnosti v spoločných priestoroch bytových domov. Aj Vaša skrinka, kvetináč, kočiar, bicykel, či iný predmet odložený v spoločných priestoroch,  sa môže stať osudným pre unikajúce osoby pred požiarom v zadymených spoločných priestoroch, ktoré sú chránenými únikovými cestami. Bližšie informácie nájdete v upozornení OR HaZZ v Prievidzi.

Prvá súkromná správa domov
Medzi naše činnosti patrí správa domov, správa bytov a nebytových priestorov, v ktorých vám ponúkame niekoľkoročné skúsenosti. Ponúkame komplexné služby pre spoločenstvá vlastníkov bytov a nebytových priestorov v meste Prievidza a okolí.